Nôž Victorinox Money Clip 0.6540.16

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€32,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Victorinox 0.6540.16 Money Clip Vreckový nôž veľkosti 74 mm. Obsahuje 5 funkcií. Vreckový nôž obsahuje:   1. uzatváracia čepeľ   2. pilník na nechty s   3. - čističom na nechty   4. nožnice   5. spona na bankovky   - Čepeľ hladká - Črienka hliníková leštená - Otváranie obojručné - Počet funkcií 5 - Veľkosť noža 74 mm   - Čepeľ hladká - Črienka hliníková leštená - Otváranie obojručné - Počet funkcií 5 - Veľkosť noža 74 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.