Nôž Victorinox Money Clip 0.6540.16

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€41,40
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<p><strong>Victorinox 0.6540.16 Money Clip</strong></p><p>Vreckový nôž veľkosti 74 mm. Obsahuje 5 funkcií.</p><div class="rte" id="idTab1"><p><strong>Vreckový nôž obsahuje:</strong></p><p>  1. uzatváracia čepeľ</p><p>  2. pilník na nechty s</p><p>  3. - čističom na nechty</p><p>  4. nožnice</p><p>  5. spona na bankovky</p><p> </p><p><span>- Čepeľ</span> hladká</p><p><span>- Črienka</span> hliníková leštená</p><p><span>- Otváranie</span> obojručné</p><p><span>- Počet funkcií</span> 5</p><p><span>- Veľkosť noža</span> 74 mm</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN