Nôž Victorinox Hercules 0.8543

Neohodnotené
 
Dostupnosť Momentálne vypredané
€64,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<div class="rte" id="idTab1"><p>Vreckový nôž<strong> Victorinox Hercules </strong>0.8543 obsahuje:</p><p>  1. veľká uzatváracia čepeľ</p><p>  2. vývrtka</p><p>  3. otvárak na konzervy s</p><p>  4. - malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)</p><p>  5. otvárak na fľaše so</p><p>  6. - skrutkovačom</p><p>  7. - odstraňovačom izolácie drôtov</p><p>  8. dierovač, výstružník</p><p>  9. nerezový krúžok na kľúče</p><p>10. pinzeta</p><p>11. špáradlo</p><p>12. pílka na drevo</p><p>13. nožnice</p><p>14. dlhý malý krížový skrutkovač</p><p>15. kliešte so</p><p>16. - strihačom drôtu</p><p>17. - ohýbačom drôtu</p><p>18. krížový skrutkovač</p><p> </p><p> - Čepeľ hladká<br /> - Črienka plastová matná<br /> - Otváranie obojručné<br /> - Počet funkcií 18<br /> - Poistka tlačidlová<br /> - Veľkosť noža 111 mm</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN