Nôž Victorinox Hercules 0.8543

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€59,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Vreckový nôž Victorinox Hercules 0.8543 obsahuje:  1. veľká uzatváracia čepeľ  2. vývrtka  3. otvárak na konzervy s  4. - malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)  5. otvárak na fľaše so  6. - skrutkovačom  7. - odstraňovačom izolácie drôtov  8. dierovač, výstružník  9. nerezový krúžok na kľúče10. pinzeta11. špáradlo12. pílka na drevo13. nožnice14. dlhý malý krížový skrutkovač15. kliešte so16. - strihačom drôtu17. - ohýbačom drôtu18. krížový skrutkovač  - Čepeľ hladká - Črienka plastová matná - Otváranie obojručné - Počet funkcií 18 - Poistka tlačidlová - Veľkosť noža 111 mm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.