Nôž Victorinox Fisherman 1.4733.72 - Red

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€34,30
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<div class="rte" id="idTab1"><p><span style="color:#000000;">Vreckový nôž <strong>Victorinox Fisherman </strong>obsahuje:</span></p><p>- uzatváracia čepeľ veľká<br />- uzatváracia čepeľ malá<br />- krížový skrutkovač<br />- otvárak na konzervy s malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)<br />- otvárak na fľaše so skrutkovačom a odstraňovačom izolácie drôtov<br />- dierovač, výstružník<br />- nerezový krúžok na kľúče - pinzeta<br />- špáradlo<br />- nožnice<br />- viacúčelový hák<br />- odstraňovač šupín s nástrojom na vyberanie háčika<br />- pravítkom (cm+palce)</p><p>- Čepeľ hladká<br />- Črienka plastová leštená<br />- Otváranie obojručné<br />- Počet funkcií 17<br />- Veľkosť noža 91 mm</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN