Nôž Victorinox Executive

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€39,60
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<p><b>Nôž Victorinox Executive 0.6603 </b></p><p>1. uzatváracia čepeľ<br /><br />2. malá uzatváracia čepeľ<br /><br />3. pilník na nechty 4. - s čističom na nechty<br /><br />5. nožničky<br /><br />6. nožík na šúpanie pomarančov 7. - so skrutkovačom<br /><br />8. krúžok na kľúče<br /><br />9. pinzeta<br /><br />10. špáradlo</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN