Nôž Victorinox Dual Pro 0.8371.MWC

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€39,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Nôž Victorinox Dual Pro Hunter Ide o prvý nástroj, u ktorého spoločnosť Victorinox použila mechanizmus liner - lock aj pre špeciálne zahnutú čepeľ umožňujúcu používateľovi bezpečne a rýchlo prerezať pásy, laná, po prípade pre poľovníkov vyvrhnúť vnútornosti úlovku.Funkcie:- veľký nôž s očkom pre rýchle otvorenie s vlnkovým ostrím- vyvrhovák so zubatým ostrím- vývrtka- otvárač na konzervy s malým skrutkovačom- otvárač na fľaše so skrutkovačom- odstraňovač izolácie z drôtov- výstružník, priebojník- antikorový krúžok na kľúče alebo zavesenie na retiazku   -Čepeľ zúbkovaná -Črienka plastová pogumovaná -Otváranie jednoručné -Počet funkcií 10 -Poistka v tele noža -Veľkosť noža 111 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.