Nôž Victorinox 0.8583 Equestrian

Neohodnotené
 
Vreckový nôž veľkosti 111 mm s jazdeckým motívom. Obsahuje 12 funkcií.
Dostupnosť Skladom
€36,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Vreckový nôž obsahuje:   1. veľká uzatváracia čepeľ   2. vývrtka   3. pílka na drevo   4. čistič na kopytá   5. otvárak na fľaše s   6. - otvárakom na konzervy   7. - malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)   8. - odstraňovačom izolácie drôtov   9. dierovač, výstružník 10. nerezový krúžok na kľúče 11. pinzeta 12. špáradlo Vreckový nôž obsahuje:   1. veľká uzatváracia čepeľ   2. vývrtka   3. pílka na drevo   4. čistič na kopytá   5. otvárak na fľaše s   6. - otvárakom na konzervy   7. - malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)   8. - odstraňovačom izolácie drôtov   9. dierovač, výstružník 10. nerezový krúžok na kľúče 11. pinzeta 12. špáradlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.