Nôž Victorinox 0.8413.3 Sentinel One Hand

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€23,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
Victorinox 0.8413.3 Sentinel One Hand vreckový nôž obsahuje: 1. veľká uzatváracia čepeľ   2. nerezový krúžok na kľúče   3. pinzeta   4. špáradlo   - Čepeľ hladká - Črienka plastová matná - Otváranie obojručné - Počet funkcií 4 - Poistka v tele noža - Veľkosť noža 111 mm    

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.