Nôž Victorinox 0.8413.3 Sentinel

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€25,50
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Nože
 
<p><strong>Victorinox 0.8413.3 Sentinel vreckový nôž obsahuje:</strong></p><p>1. veľká uzatváracia čepeľ</p><p>  2. nerezový krúžok na kľúče</p><p>  3. pinzeta</p><p>  4. špáradlo</p><p> </p><p><span>- Čepeľ</span> hladká</p><p><span>- Črienka</span> plastová matná</p><p><span>- Otváranie</span> obojručné</p><p><span>- Počet funkcií</span> 4</p><p><span>- Poistka</span> v tele noža</p><p><span>- Veľkosť noža</span> 111 mm</p><p> </p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN