Sir Joseph Expander pre spacáky

Neohodnotené
 
€51,15
Značka Sir Joseph
Kategória Múmiové spacie vaky
Zvoľte variant
Veľkosť: 170 cm Skladom €51,15
   
Veľkosť: 190 cm Skladom €51,15
   
Veľkosť: 200 cm Skladom €51,15
   
 
<p><strong>Sir Jeseph Expandér </strong>je doplnok pre spacáky ktorý je možné použiť pri spacákoch Sir Joseph RIMO II, Jednoducho sa pripevní pomocou dvoch zipsov. V ramenách sa obvod rozšíri o cca 25 cm. Do spacáku ERRATIC PLUS II iba na zákazkovú výrobu.</p> <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody> <tr> <th>VRCHNÝ MATERIÁL:</th> <td class="npb"> <div class="innrFld"><a class="materialProd" href="http://www.sirjoseph.cz/fb_material.php?cid=14&lang=cz" rel="material_26_14"><font color="#0066cc">SOFTEX® DIAMOND RS</font></a></div> </td> </tr> <tr> <th>VNÚTORNÝ MATERIÁL:</th> <td class="npb"> <div class="innrFld"><a class="materialProd" href="http://www.sirjoseph.cz/fb_material.php?cid=22&lang=cz" rel="material_127_22"><font color="#0066cc">THERMALOFT®</font></a></div> </td> </tr> <tr> <th>CELKOVÁ VÁHA:</th> <td>180 g</td> </tr> <tr> <th>VÁHA NÁPLNE:</th> <td>100 g/m2</td> </tr> <tr> <th>NÁPLŇ:</th> <td>Thermaloft</td> </tr> </tbody> </table> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Sir Joseph vyrába viac ako 30 rokov vysoko kvalitné vybavenie pre horolezcov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam samotného zakladateľa firmy Jozefa Rakoncaja, ktorý za svoju horolezeckú kariéru absolvoval nespočetné množstvo významných expedícií, vyrába táto firma maximálne funkčné produkty schopné obstáť aj v extrémnych podmienkach najvyšších hôr sveta. Medzi špeciality tejto firmy patrí zimné bundy a páperové alebo syntetické spacáky.
 
 
Cieľom firmy je vyrábať maximálne funkčné výrobky a zároveň je plne prispôsobiť potrebám a požiadavkám zákazníka tak, aby potrebné vybavenie bolo "ušité presne na mieru" podmienkam a účelu, pre ktorý bude používané.

SI Joseph videá si môžte pozrieť TU

Top produkty:

SIR JOSEPH APRON MAN HOODED - GREEN

VESTA SIR JOSEPH EIGER LADY II - ZELENÁ

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.