Spacák Husky Down Dopy -25°C

Neohodnotené
 
Páperový spacák plnený husím perím, ktoré zaisťuje skvelé tepelné podmienky v kombinácii s nízkou hmotnosťou a malým balením.
Dostupnosť Skladom
€215,20
   
Značka Husky
Webová stránka značky huskycz.cz/
Kategória Múmiové spacie vaky
 
<p><strong>Spacák Husky Down Dopy -25°C </strong>páperový spacák plnený husím perím, ktoré zaisťuje skvelé tepelné podmienky v kombinácii s nízkou hmotnosťou a malým balením. Ide o špičkový model určený do náročných klimatických podmienok. Spací vak používa kvalitný nylonový materiál na vonkajší aj vnútorný materiál. Samozrejmosťou pre tento model sú protišmykové pásy na zadnej strane tela, ktoré zabránia skĺzavaniu spacieho vaku z podložky. Štandardom je zatepľovací golier, vonkajšie a vnútorné vrecko či značkový dvojcestný zips s poistkou. Dopy -25 je kvalitný spací vak, ktorý sa pre teba stane nepostrádateľný. Náplň spacáka Dopy je husie perie 90/10, 700 cuin, materiály konštrukcie sú 40D 240T Tactel Nylon, 30D Nylon Tactel.</p><p><strong>Teplotné určenie:</strong><br />Extreme tested: -25°C<br />Low comfort: -10°C<br />High comfort: -2°C</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- značkový zateplený dvojzips<br />- kompresný obal<br />- vnútorný zatepľovací golier<br />- protišmykové pásy<br />- náplň: husie perie 750g, 90/10- 700 cuin<br />- konštrukcia: komorová<br />- vnútorný materiál: 420D 240T Tactel Nylon<br />- vonkajší materiál: 30D Nylon Tactel<br />- hmotnosť: 1690g<br />- odporúčaná maximálna výška osoby: 195 cm<br />- rozmer zbalenia: 38 x 24 cm<br />- rozmer: 85 x 220 cm</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenia a oblečenia. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nie len do Himalájí, testujeme účinnosť a kvalitu našich výrobkov. Znalosť prírody vo všetkých podobách nám umožňuje vyvíjať stále lepšie vybavenie. Aj preto sa podieľame na marketingovej podpore extrémnych športov, vysokohorských expedícií či adrenalinových súťaží.

Najpredávanejšie produkty Husky:

Spacák Husky Ladies Majesty

Stan Bizon 4