Victorinox SwissTool Spirit Plus

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€151,90
   
Značka Victorinox
Webová stránka značky victorinox.com/ch
Kategória Multifunkčné náradie
 
Victorinox SwissTool Spirit Plus 3.0238L, ktorého predchodcom Spirit bol SwissTool. Prišiel na trh v roku 1999, medzi odborníkmi si získal najvyššie uznanie. Je to absolútne praktický nástroj, ktorý je univerzálny, multifunkčný a veľmi jednoducho sa ovláda. "Spirit" je ergonomickejší, elegantnejší a je ľahší o cca 30 percent ako klasický SwissTool (oproti 285 g sa zmenšila váha na 205 g). Napriek nízkej hmotnosti má až 38 funkcií a je to najvšetrannejší model svojej kategórie.Multifunkčné náradie dodávané v koženom alebo nylonovom púzdre. Počet funkcií 38.- Tenké kliešte- Skrutkovač 2mm- Skrutkovač 3 mm- Nožnice na mäkký a tenký drôt až do 40 HRc- Otvárač na fľaše- Skrutkovač 6 mm- Otvárak krabíc- Nôž s kombinovaným ostrím- Nožnice- Pilník na kov- Pílka na kov- Pílka na drevo- Výstružník a bodec- Krížový skrutkovač 1 + 2- Dláto a škrabka- Kliešte na izoláciu- Ohýbačka na drôt- Odstraňovač izolácie z drôtov- Sťahovačka drôtov / nožnice na izoláciu- Otvárač na konzervy- Viacúčelový háčik- Kožené alebo nylonové puzdro- Prípravok pre vývrtku- Strihač tvrdých drôtov- Otvor na lanko- Desať jednotlivých pružín- Poistka- Puzdro- Kľučka- Nádstavec šestihran 3- Nádstavec šestihran 4- Nádstavec krížový 0- Nádstavec krížový 3- Nádstavec zkrutné 10- Nádstavec zkrutné 15- Miesto pre ďalšie nadstavce- Vývrtka s mini skrutkovačom 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Svetový úspech vreckových nožov švajčiarskej firmy Victorinox spočíva v ich kvalite a v ich cene. Predávajú sa vo viac ako 100 krajinách. Bohužiaľ stále viac sú "švajčiarske dôstojníckej nože" v zahraničí napodobňované, napr. V Nemecku, vo Francúzsku, Španielsku, USA, Japonsku a Číne, ale nikde nedosahujú také kvality. Stále častejšie dochádza k tomu, že tieto zahraničné falzifikáty sú opatrené švajčiarskym znakom, aby na verejnosti vzbudzovali dojem, že sa jedná o švajčiarsky výrobok. Tomu sa snaží zabrániť švajčiarskej veľvyslanectva svojimi intervenciami a zákonnými opatreniami.

 
To úžasné na vreckových nožoch Victorinox, čo bolo kľúčom k úspechu, bola mnohostrannosť použitia každej pružiny. Preto vďaka šiestim čepeliam na iba dvoch pružinách vznikol  ľahký a elegantný dôstojnícky nôž.

Top produkty:

VICTORINOX SWISSTOOL SPIRIT

NÔŽ VICTORINOX 1.3603.94 SPARTAN

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.