Gerber Bear Grylls Ultimate Multitool

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€58,90
   
Značka Gerber
Webová stránka značky gerbergear.com/
Kategória Multifunkčné náradie
 
Pružinové kliešte ktroré majú robustnú konštrukciu s proti kĺzavou rukoväťou Gerber BG Ultimate Multitool 31-000749. Každý nástroj má svoju poistku. Obsahujú 12 komponentovHlavné prednosti:- nástroje: univerzálne ihlové kliešte, klasické kliešte, nôž s hladkým ostrím, pilka, nožničky, krížový šrobovák, malý a strední plochý šrobovák, otvárak konzerv, otvárak fliaš, otvor na popruh.- ergonomická tvarovaná rúčka pre čo najvyšší komfort a zabránenie šmýkania.- predpružené kliešte- patentovaná Saf.T.Plus poistka- nylonové púzdro – ľahké, preverené použitím v armáde, odolné proti pliesňam- pokyny pre inštrukcie pri leteckých záchranných prácach- pokyny na prežitie– vrecková príručka s inštrukciami ako si poradiť v ťažkých situáciách (v AJ)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Gerber bola založená v roku 1939 v meste Portland na západnom pobreží USA, pánom Joseph R. Gerber. Všetko to začalo malou manufaktúrou, kde sa spočiatku vyrábali sady príborov a išli na odbyt najmä počas Vianoc. Postupom času sa značka Gerber dostala do povedomia tícícov maloobchoných prevádzok naprieč krajinou a už v roku 1960 sa Gerber stal jedným z najdôveryhodnejších spoločností na výrobu nožov. Už viac ako 75 rokov sú nože a iné produkty výhradne navrhované a konštruované v Portlande. Na začiatku to bol nôž, ale postupom času sa začala firma zaoberať aj výrobou mutlifinčných náradí, sekier, mačiet, lopát, svetiel a iného doplnkové tovaru, ktorý súvisí s filozofiou, ktorej základný kameň položil jej zakladateľ. Dnes je to oveľa viac ako iba čepeš na noži, je to o každoedennej pomoci pri najrôznejších situáciách v živote a pomoci druhým. Gerber sa venuje vývoju špeciálnych produktov, ktoré pomáhaju armádam a vojakom na celom svete, robotníkom alebo poľovníkom a samozrejme myslí aj na "bežných" zákzníkov, ktorí radi podnikajú dobrodružstvá v prírod

Asi najväčšie povedomie medzi verejnosťou získala značka Gerber, keď sa rozhodla spolupracovať s dobrodruhom Bear-om Gryllsom, s ktorým rozbehla výrobu špecialnej edície SURVIVAL. 3 roky po sebe sa ich nôž z tejto kolekcie stal najpredávanejším na celom svete.

Najpredávanejšie produkty Gerber:

Gerber Ultimate FE 31-001063

Gerber Gator mačeta 31-000758

Gerber Ultimate Multitool

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.