Moskytiéra Lifesystems Head Nets

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€8,60
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Moskytiéry
 
<div><strong>Mosquito Head Net </strong>je moskytiéra na hlavu, ktorá je vhodná do oblastí vysoko zamorených bodavým hmyzom. Moskytiéra je vyrobená z čiernej sieťoviny, na spodnom okraji má sťahovaciu šnúrku.</div><div> </div><div><strong>Vlastnosti:</strong></div><div>Materiál: polyester</div><div>Rozmery: 59x53 cm</div><div>Hmotnosť: 40 g</div><div> </div><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS