Stan MSR Hubba Tour 2

Neohodnotené
 
Stany kolekcie "Hubba Tour" sú určené predovšetkým pre cyklo výlety.
Dostupnosť Na objednávku
€582,30
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Malé stany pre 1-2 osoby
 
<p>Stany kolekcie "<strong>Hubba Tour</strong>" sú určené predovšetkým pre cyklo výlety. Priestranná spálňa a predsieň je prispôsobená na úschovu bicykla, ale aj ostatnej batožiny Výhodou stanu je priestor, rýchla, jednoduchá stavba stanu a nízka hmotnosť. Stan sa dá postaviť aj bez spálne (voľne stojace tropiko). Veľké vchody v tvare D a dostatočné odvetrávanie stanu a prísun čerstvého vzduchu zaisťuje sieťové okno vnútorného stanu. Maximálne kompresný obal s veľkým bočným vstupom uľahčuje balenie.</p><p>    -turistický stan pre 2 osoby + bicykle alebo batožinu<br />    -vodeodpudivý materiál so silikónovým záterom Durashield <strong>stan váži iba 2,74 kg</strong><br />    -2 odolné ľahké hliníkové prúty spojené odolnými plastovými spojkami<br />    -jednoduchá stavba stanu - systém prútov tvoria jeden celok<br />    -pevný exoskeletový rám stanu<br />    -asymetrická konštrukcia stanu<br />    -veľké vrecká vnútri stanu<br />    -vnútorný stan - sieťové okná zlepšujú ventiláciu a znižujú kondenzácii vzduchu<br />    -dostatok vetracích otvorov<br />    -jedna priestranná predsieň, v časti predsiene i podlážka<br />    -2 veľké vchody v tvare D, ktorý uľahčí vstup / výstup zo stanu<br />    -samostatne stojace tropiko<br />    -možnosť zakúpenia podlážky do predsiene: Footprint kód 09559<br />    -nastaviteľné pútka na kolíky<br />    -maximálne kompresný obal s bočným otváraním</p><p> </p><p><strong>Výrobca:  </strong>  MSR<br /><strong>Typ:   </strong> turistický stan pre 2 osoby a bicykel<br /><strong>Farba:  </strong>  zeleno-červená<br /><strong>Počet osôb: </strong>   2<br /><strong>Počet vchodov: </strong>   2<br /><strong>Počet predsiení:  </strong>  1<br /><strong>Hmotnosť:    </strong>2,74 kg<br /><strong>Min. hmotnosť: </strong>   2,47 kg<br /><strong>Plocha predsiene/ní:  </strong>   2,32 m²<br /><strong>Pôdorys spálne stanu: </strong>   1,32 x 2,23 m<br /><strong>Objem spálne stanu:</strong>    1274 l<br /><strong>Objem predsieni:  </strong>  1592 l<br /><strong>Materiál tropika:  </strong>   20D ripstop nylon 1200mm Durashield polyurethane a silicone<br /><strong>Materiál vnútorného stanu:</strong>    20D ripstop nylon<br /><strong>Materiál podlážky:</strong>    30D ripstop nylon 10.000mm Durashield polyurethane s DWR vodoodpudivou úpravou<br /><strong>Rozmery v zabalenom stave: </strong>   53 x 17 cm<br /><strong>Vnútorná výška:  </strong>  102 cm<br /><strong>Počet prútov:   </strong> 2 x 7000 Aluminum Series<br /><strong>Samostatne stojaci:    </strong> áno</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.