Stan MSR Hubba NX - zeleno-červený

Neohodnotené
 
Dostupnosť Na objednávku
€401,10
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Malé stany pre 1-2 osoby
 
<p>Stany kolekcie<strong> "Hubba NX"</strong> sú ľahšie vďaka použitému materiálu. Stany môžeme postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojacie tropiko), majú vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup/výstup zo stanu, tiež poskytujú maximálny priestor vnútri stanu. Majú veľké predsiene. Ľahké odvetrávanie prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sietová okná vnútorného stanu. Maximálne kompresný obal s veľkým bočným vstupom uľahčuje balenie.</p><p> </p><p><!--StartFragment--><strong>K stanu MSR Vám pribalíme karimatku <a href="https://www.adamsport.eu/penove-karimatky/thermarest-z-lite/?design" target="_blank">Thermarest Z-Lite</a> ZADARMO</strong><!--EndFragment--></p><p> </p><p><!--StartFragment--></p><ul><li style="text-align: justify;"><span><span>vhodný pre trojsezónne kempovanie</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>odolný, ľahký a pevný materiál nylon</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>vodeodpudivý materiál so silikónovým záterom Durashield</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>stan váži iba 1,12 kg</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span>n<span>ové farby: zeleno-červená</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>odolné ľahké hliníkové prúty spojené odolnými plastovými spojkami</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>jednoduchá stavba stanov - systém prútov tvorí jeden celok</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>symetrická konštrukcia stanov</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span>v<span>nútorný stan - sietová okná zlepšujú ventiláciu a znižujú kondenzácii vzduchu</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>dostatok vetracích otvorov</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>jedna priestranná predsieň</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>rolovacia predsieň s možnosťou nastavenia veľkosti predsiene</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>jeden veľký vchod v tvare D, ktory uľahčí vstup/výstup zo stanu</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>vchod stanu je vybavený odvodňovacími kanálikmi Stay - Dry, ktoré zabránia vniknutiu vody do stanu</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>samostatne stojacie tropiko</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span>n<span>ové reflexná pútka</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>nastaviteľné pútka na kolíky</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>upínacie oká na stan tropiko</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>8 kolíkov MiniGroundhog</span></span></li><li style="text-align: justify;"><span><span>maximálne kompresný obal s bočným otváraním</span></span></li></ul><p><!--EndFragment--></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.