Stan MSR Hubba NX - zeleno-červený

Neohodnotené
 
Dostupnosť Do 3 dní
€401,10
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Malé stany pre 1-2 osoby
 
Stany kolekcie "Hubba NX" sú ľahšie vďaka použitému materiálu. Stany môžeme postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojacie tropiko), majú vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup/výstup zo stanu, tiež poskytujú maximálny priestor vnútri stanu. Majú veľké predsiene. Ľahké odvetrávanie prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sietová okná vnútorného stanu. Maximálne kompresný obal s veľkým bočným vstupom uľahčuje balenie. K stanu MSR Vám pribalíme karimatku Thermarest Z-Lite ZADARMO vhodný pre trojsezónne kempovanieodolný, ľahký a pevný materiál nylonvodeodpudivý materiál so silikónovým záterom Durashieldstan váži iba 1,12 kgnové farby: zeleno-červenáodolné ľahké hliníkové prúty spojené odolnými plastovými spojkamijednoduchá stavba stanov - systém prútov tvorí jeden celoksymetrická konštrukcia stanovvnútorný stan - sietová okná zlepšujú ventiláciu a znižujú kondenzácii vzduchudostatok vetracích otvorovjedna priestranná predsieňrolovacia predsieň s možnosťou nastavenia veľkosti predsienejeden veľký vchod v tvare D, ktory uľahčí vstup/výstup zo stanuvchod stanu je vybavený odvodňovacími kanálikmi Stay - Dry, ktoré zabránia vniknutiu vody do stanusamostatne stojacie tropikonové reflexná pútkanastaviteľné pútka na kolíkyupínacie oká na stan tropiko8 kolíkov MiniGroundhogmaximálne kompresný obal s bočným otváraním

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.