Stan MSR Hubba NX - šedo-červený

Neohodnotené
 
Stany kolekcie "Hubba NX" sú ľahšie vďaka použitému materiálu.
Dostupnosť Do 3 dní
€401,10
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Malé stany pre 1-2 osoby
 
Stany kolekcie "Hubba NX" sú ľahšie vďaka použitému materiálu. Stany môžeme postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojacie tropiko), majú vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup/výstup zo stanu, tiež poskytujú maximálny priestor vnútri stanu. Majú veľké predsiene. Ľahké odvetrávanie prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sietová okná vnútorného stanu. Maximálne kompresný obal s veľkým bočným vstupom uľahčuje balenie.K stanu MSR Vám pribalíme karimatku Thermarest Z-Lite ZADARMO    -vhodný pre trojsezónne kempovanie    -odolný, ľahký a pevný materiál nylon    -vodoodpudivý materiál so silikónovým záterom Durashield    -stan váži iba 1,12 kg a je ľahší o 0,17 kg nez Hubba 2013    -nové farby: šedo-červená, zeleno-červená    -odolné ľahké hliníkové prúty spojené odolnými plastovými spojkami    -jednoduchá stavba stanov - systém prútov tvorí jeden celok    -symetrická konštrukcia stanov    -vnútorný stan - sietová okná zlepšujú ventiláciu a znižujú kondenzácii vzduchu    -dostatok vetracích otvorov    -jedna priestranná predsieň    -rolovacia predsieň s možnosťou nastaveni veľkosti predsiene    -jeden veľký vchod v tvare D, ktory uľahčí vstup/výstup zo stanu    -vchod stanu je vybavený odvodňovacími kanálikmi Stay - Dry, ktoré zabránia vniknutiu vody do stanu    -samostatne stajacie tropiko    -nové reflexné pútka    -nastaviteľné pútka na kolíky    -upínacie oká na stan tropiko    -8 kolíkov MiniGroundhog    -maximálne kompresný obal s bočným otváraním Farba:    bielo-červenáPočet osôb:    1Počet vchodov:    1Počet predsiení:    1Hmotnosť:    1,29kgMin. hmotnosť:    1,12kgHmotnosť tropiko + podlaha:    850gPlocha stanu:    1,67m²Plocha predsiene/ní:     0,84m²Objem stanu:    736lObjem predsiene:    241lPôdorys vnútorného stanu (bez predsiení:)    2,16 x 0,76mMateriál tropika:     20D ripstop nylon 1200mm Durashield polyurethaneMateriál vnútorného stanu:    20D ripstop nylonMateriál podlážky:    30 D x ripstop nylon 3000mm DuraShield polyuretan s DWRRozmery v zabalenom stave:    46 x 15cmVnútorná výška:    91cmPočet prútov:    1 DACPočet kolíkov:    8 MiniGroundhogPočet kotviacich šnúr:    3Samostatne stojace tropiko:    áno 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.