Stan MSR Freelite 2

Neohodnotené
 
nový najľahší stan MSR pre 2 osoby
Dostupnosť Momentálne vypredané
€449,60
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Malé stany pre 1-2 osoby
 
-nový najľahší stan MSR pre 2 osoby-stan je určený pre cestovateľov, turistov, ktorí uprednostňujú nízku váhu a veľkosť zbaleného stanu-disponuje pohodlným životným priestorom pre dve osoby pri zachovaní neuveriteľnej nízkej hmotnosti-dve predsiene a dva široké vchody-stavba stanu je vďaka efektívnej konštrukcii s jednou (dve spojené tyče) tyčou dielom okamihu-ultra ľahké tropiko a podlaha s podlepenými švami a záterom Durashield-vnútorný sieťový stan umožňuje efektívnu ventiláciu a kontrolu vlhkosti-samostane stojaci rám = stan je možné používať v letných mesiacoch aj bez tropika-je možné ho postaviť buď ako dvojplášťový, alebo len s tropikom a prídavnou podlahou ako ultra-ľahký prístrešok   Typ:    stan pre 2 osobyFarba:    zeleno-červenáPočet osôb:    2Počet vchodov:    2Počet predsiení:    2Hmotnosť:    1,25kgMin. hmotnosť:    1,08kgPlocha predsiene/ní:     1,62m²Objem predsiene:    410lPôdorys vnútorného stanu: (bez predsiení)    1,27 x 2,13mMateriál tropika:     15D Nylon Ristop 1200mm Durashield polyurethaneMateriál vnútorného stanu:    10D polyester micro-meshMateriál podlážky:    15D Ripstop Nylon 1200mm Durashield polyurethaneRozmery v zabalenom stave:    46 x 15cmVnútorná výška:    96cmPočet prútov:    1 Aluminium 7000 SeriesPočet kolíkov:    10 MSR NeedlePočet kotviacich šnúr:    4Samostatne stojaci tropiko:    áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.