Stan Husky Brenon 2

Neohodnotené
 
Stan Husky Brenon 2 je charakteristický stan na cykloturistiku so svojou tunelovou konštrukciou pre dvoch s maximálnym využitím vnútorného priestoru na spálňu.
Dostupnosť Do 3 dní
€112
   
Značka Husky
Webová stránka značky huskycz.cz/
Kategória Malé stany pre 1-2 osoby
 
<p><strong>Stan Husky Brenon 2</strong> je charakteristický stan na cykloturistiku so svojou tunelovou konštrukciou pre dvoch s maximálnym využitím vnútorného priestoru na spálňu. Dvere stanu možno buď klasicky vyrolovať, alebo ukotviť pomocou vzpier. Zaujímavé umiestnenie ventilácie zaisťuje dostatočný prienik vzduchu. Priestor pred spálňou je opatrený podlážkou, kde možno uchovávať batožinu a ktorú možno v prípade potreby v rohoch odopnúť a zrolovať. Stan je vďaka tunelovej konštrukcii s dvomi prútmi veľmi ľahký na stavbu.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- veľký vnútorný priestor<br />- ľahká stavba<br />- UV ochrana tropika<br />- podlepené švy<br />- sada oceľových kolíkov<br />- opravárenský set<br />- počet osôb: 2<br />- rozmery: (Š × D × V ) 240 x 280 x 115 cm<br />- rozmery: (zbalený stan) 55 x 17 x 17 cm<br />- hmotnosť min./celková: 3,7 / 4,5 kg<br />- konštrukcia: dvojplášťový samonosný stan s vnútornou konštrukciou<br />- vonkajší stan: 185T Polyester, PU záter 3 000 mm/cm², podlepené švy<br />- vnútoný stan: priedušný Nylon 190T + sieťová moskytiéra<br />- podlážka: 190T Polyester, PU záter 6 000 mm/cm²<br />- nosné prúty: durawrapové tyče o ø 9,5 mm</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenia a oblečenia. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nie len do Himalájí, testujeme účinnosť a kvalitu našich výrobkov. Znalosť prírody vo všetkých podobách nám umožňuje vyvíjať stále lepšie vybavenie. Aj preto sa podieľame na marketingovej podpore extrémnych športov, vysokohorských expedícií či adrenalinových súťaží.

Najpredávanejšie produkty Husky:

Spacák Husky Ladies Majesty

Stan Bizon 4

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.