Vrecko na magnézium Petzl Bandi

Neohodnotené
 
Vrecko na magnézium Petzl Bandi má gulatý tvar s veľkým otvorom na vloženie celej ruky. Mekká látka je príjemná a nepôsobí nepríjemne pri nosení, alebo pri opretí zád proti skalným stenám.
Dostupnosť Skladom
€12,80
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Magnézium, Vrecká na magnézium
 
<p><strong>Vrecko na magnézium Petzl Bandi</strong> má gulatý tvar s veľkým otvorom na vloženie celej ruky. Mekká látka je príjemná a nepôsobí nepríjemne pri nosení, alebo pri opretí zád proti skalným stenám. Praktický uzavírací systém s šňůrkou a krytom, ľahko sa otvorí iba jednou rukou, ak ho zapomenete otvoriť pred začiatkom lezení.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p>- Kulatý tvar pojme celú ruku <br />- pevný okraj udržuje tvar vrecka <br />- systém zatvárania vnútri tkaniny zabraňuje úniku magnézia počas prepravy <br />- pútko na kefku pre všetky typy kefiek <br />- vnútorná výstielka prišitá k dnu pytlíku bráni jej vytiahnutiu von a vysypaniu magnézia pri vyťahovaní ruky<br />- Farba    sivá<br />- Hmotnosť balenie    75g<br />- Material    polyester, nylon</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK