Singing Rock Chalk Bag Large

Neohodnotené
 
Veľké vrecko na magnézium Singing Rock
Dostupnosť Skladom
€8,50
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Magnézium, Vrecká na magnézium
 
<p>Veľké vrecko na magnézium <strong>Singing Rock</strong></p><p><br />     -s veľkým vyšitým logo Singing Rock<br />     -pohotový uzatvárací systém a spevnený okraj umožňujú pohodlnú manipuláciu s vrecúškom<br />     -konštrukcia zaisťuje neustálu cirkuláciu magnézia a zaručuje jeho využitie bezo zvyšku</p><p>     -vnútorný materiál fleece<br />     -textilný slot na kefku</p><p><br /><strong>Farba:</strong> čierna<br /><strong>Materiál: </strong>polyester / polyamid, fleece</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III