Singing Rock Chalk Bag Large

Neohodnotené
 
Veľké vrecko na magnézium Singing Rock
Dostupnosť Skladom
€8,60
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Magnézium, Vrecká na magnézium
 
Veľké vrecko na magnézium Singing Rock      -s veľkým vyšitým logo Singing Rock     -pohotový uzatvárací systém a spevnený okraj umožňujú pohodlnú manipuláciu s vrecúškom     -konštrukcia zaisťuje neustálu cirkuláciu magnézia a zaručuje jeho využitie bezo zvyšku      -vnútorný materiál fleece     -textilný slot na kefku Farba: čiernaMateriál: polyester / polyamid, fleece

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.