Ocún Chalk BALL 35 g

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€2,20
   
Značka Ocún
Kategória Magnézium, Vrecká na magnézium
 
<p><span id="result_box" lang="sk"><strong><span class="hps">Magnézium</span> Ocún <span class="hps">-</span> <span class="hps">guľa</span></strong><br /><br /> <br /><span class="hps">Nová</span> <span class="hps">One</span><span class="atn">-</span><span>touch</span> <span class="hps">technológia</span><span>.</span> <span class="hps">Vďaka zvláštnej</span> <span class="hps">štruktúre</span> <span class="hps">sieťky</span> <span class="hps">a</span> <span class="hps">upravenej</span> <span class="hps">konzistencii</span> <span class="hps">magnézia</span> <span class="hps">stačí jediný</span> <span class="hps">dotyk</span> <span class="hps">a</span> <span class="hps">je</span> <span class="hps">"namádžované</span><span>",</span> <span class="hps">ako sa</span> <span class="hps">patrí</span><span>.</span><br /><br /><strong><span class="hps">Hmotnosť</span> <span class="hps">35</span> <span class="hps">g</span></strong></span></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1