Gerber Sport Axe II

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€51,90
   
Značka Gerber
Webová stránka značky gerbergear.com/
Kategória Mačety, sekery, píly
 
Gerber Sport Axe II rovnako ako všetky Gerber sekery, je vyrobená s okom k masívnym ako pomoc pri riešení problémov. Gerber Sport Axe II je prostredný brat sekery Gerber série. Vďaka inovatívne ľahko odstrániteľnému plášťu, ktorá si stále zachováva štíhly profil slúži svojmu majiteľovi dokonale s modernými technológiami a dobrou oceľou. Rukoväť má mäkký dotyk vďaka ktorej môžete udržať Sport Axe II bezpečne a pohodlne vo svojich rukách. Prenosná, kompaktná sekera kombinuje ľahkosť a ultra-ostrú čepeľ známu pre svoje zachovanie hrán. Jej veľkosť je ideálna pre delenie stredných a menších polien. Povrchová úprava zabraňuje lepeniu v lese. Vlastní rukoväť tlmiacu nárazy, ktorá pomáha pri prevencii zranení. Sport Axe II ponúka skvelú priľnavosť a vynikajúce ručné ovládanie. Vďaka kalenej kovanej oceľe čepeľe v spojení s unikátnym grind technik konštruovaná pre ostrejšie hrany, budú ostré a čisté rezy oveľa dlhšie, než je priemer, aby bola táto intuitívna sada sekery pre kempovanie, yardwork, aj mimo neho.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Gerber bola založená v roku 1939 v meste Portland na západnom pobreží USA, pánom Joseph R. Gerber. Všetko to začalo malou manufaktúrou, kde sa spočiatku vyrábali sady príborov a išli na odbyt najmä počas Vianoc. Postupom času sa značka Gerber dostala do povedomia tícícov maloobchoných prevádzok naprieč krajinou a už v roku 1960 sa Gerber stal jedným z najdôveryhodnejších spoločností na výrobu nožov. Už viac ako 75 rokov sú nože a iné produkty výhradne navrhované a konštruované v Portlande. Na začiatku to bol nôž, ale postupom času sa začala firma zaoberať aj výrobou mutlifinčných náradí, sekier, mačiet, lopát, svetiel a iného doplnkové tovaru, ktorý súvisí s filozofiou, ktorej základný kameň položil jej zakladateľ. Dnes je to oveľa viac ako iba čepeš na noži, je to o každoedennej pomoci pri najrôznejších situáciách v živote a pomoci druhým. Gerber sa venuje vývoju špeciálnych produktov, ktoré pomáhaju armádam a vojakom na celom svete, robotníkom alebo poľovníkom a samozrejme myslí aj na "bežných" zákzníkov, ktorí radi podnikajú dobrodružstvá v prírod

Asi najväčšie povedomie medzi verejnosťou získala značka Gerber, keď sa rozhodla spolupracovať s dobrodruhom Bear-om Gryllsom, s ktorým rozbehla výrobu špecialnej edície SURVIVAL. 3 roky po sebe sa ich nôž z tejto kolekcie stal najpredávanejším na celom svete.

Najpredávanejšie produkty Gerber:

Gerber Ultimate FE 31-001063

Gerber Gator mačeta 31-000758

Gerber Ultimate Multitool

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.