Lezečky Ocún Strike QC

Neohodnotené
 
€52,40
Značka Ocún
Kategória Lezečky
Zvoľte variant
Veľkosť: 41 Skladom €52,40
   
Veľkosť: 6 / 39 Skladom €52,40
   
Veľkosť: 10‚5 / 45 Skladom €52,40
   
Veľkosť: 11‚5+ / 46‚5 Skladom €52,40
   
Veľkosť: 8‚5 / 42‚5 Skladom €52,40
   
 
<p><strong>Ocún Strike</strong> je typická all-round topánka. Ľahká asymetria jej poskytuje športový charakter. Je pre tých, ktorí potrebujú dostatok výkonu pri zachovaní možnosti celodenného nosenia. Rovný profi l topánky, voľnejšia päta a polstrovaný jazyk poskytujú komfort potrebný pre celodennému lezeniu a bouldrovaniu.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><ul><li><span style="color:#000000;">Vrchný materiál: Umelá koža z mikrovlákna</span></li><li><span style="color:#000000;">Medzistielka: Suflex 1.0 mm</span></li><li><span style="color:#000000;">Podošva: Grippin EDGE, 4 mm</span></li><li><span style="color:#000000;">kopyto: Entratic</span></li><li><span style="color:#000000;">hmotnosť: 429g</span></li><li><span style="color:#000000;">Veľkosť: 3-13, 14, 15 (UK)</span></li></ul><p> </p><p><strong>Ak tvoje lezečky potrebujú renováciu alebo pozáručný servis, ale stále sa ich nehodláš vyhodiť odporúčame ti opravovňu lezečiek <a href="http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek" target="_blank">Rest Day</a>! Opravami lezečiek sa zaoberajú už niekolko rokov. Servis poskytujú na lezečky všetkých svetových značiek. Viac info nájdeš na <a href="http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek" target="_blank">http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek</a></strong></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.