Lezečky Ocún Ozone Lady

Neohodnotené
 
€99
Značka Ocún
Kategória Lezečky
Zvoľte variant
Veľkosť: 6‚5 / 40 Skladom €99
   
Veľkosť: 6 / 39 Skladom €99
   
Veľkosť: 7 / 40‚5 Skladom €99
   
Veľkosť: 3‚5 / 36 Skladom €99
   
Veľkosť: 4 / 37 Skladom €99
   
Veľkosť: 5 / 38 Skladom €99
   
Veľkosť: 4‚5 / 37‚5 Skladom €99
   
Veľkosť: 5.5 / 38.5 Skladom €99
   
 
<p><strong>Lezečka Ocún Ozone Lady </strong>- silne asymetrická, anatomicky tvarovaná topánka - moderná zbraň súťažného a výkonnostného lezca. Je veľmi presná na nepatrných stupoch, na lištách a v dierkach. Vďaka systému 3-Force určuje nový trend v prístupe k lezeniu. Vo výkone lezcov podporí vysoko priľnavá podrážka Vibram XS Grip. Ozone Lady prináša všetky prednosti topánky Ozón sa zameraním na zvláštnosti anatómie ženskej nohy.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><ul><li><span style="color:#000000;">Vrchný materiál: Umelá koža z mikrovlákna</span></li><li><span style="color:#000000;">Medzistielka: Suflex 0,7mm / 1,2 mm, 3D Fit</span></li><li><span style="color:#000000;">podrážka:Vibram</span></li><li><span style="color:#000000;">kopyto: Asymmetrix</span></li><li><span style="color:#000000;">hmotnosť: 445g</span></li><li><span style="color:#000000;">Veľkosť: 3-8 (UK)</span></li></ul><p><strong><span style="color:#000000;">Dodacia doba: 4 dni</span></strong></p><p><strong>Ak tvoje lezečky potrebujú renováciu alebo pozáručný servis, ale stále sa ich nehodláš vyhodiť odporúčame ti opravovňu lezečiek <a href="http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek" target="_blank">Rest Day</a>! Opravami lezečiek sa zaoberajú už niekolko rokov. Servis poskytujú na lezečky všetkých svetových značiek. Viac info nájdeš na <a href="http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek" target="_blank">http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek</a></strong></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.