Lezečky Ocún OXI S

Neohodnotené
 
Boulderingová lezečka pre výkonnostný lezcov
€80,60
Značka Ocún
Kategória Lezečky
Zvoľte variant
Veľkosť: 9 / 43 Skladom €80,60
   
 
<p>Vysoké pogumovanie prednej i pätovej časti, pohodlné a rýchle obúvanie, výborná citlivosť špičky i päty - to všetko robí z tejto lezečky <strong>Ocún OXI S</strong> ideálnu zbraň pre lezcov špecializujúcich sa na bouldering. Vďaka špeciálnemu pogumovaniu je Oxi perfektná pri patovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch, ktorých je bouldering na najvyššej úrovni plný.</p><p>Zapínanie jedným pásikom zjednodušuje obúvanie a vyzúvanie, zároveň zaisťuje dokonalú fixáciu topánky na nohe.</p><p><strong>Oxi </strong>je lezečka, ktorú obúva Ocún ambasádor Alban Levier na pretekoch Svetového pohára v boulderingu.</p><p> </p><p><strong>Špecifikácia:</strong></p><p><strong>    typ chodidla: </strong>normálne, úzke<br /> <strong>   tvar prstov: </strong>grécky, štvorcový, egyptský<br />  <strong>  vrchný materiál:</strong> microfiber<br />  <strong>  medzistielka:</strong> 3D Fit Soft<br /><strong>    podošva:</strong> Grippin STICKY, 4 mm</p><p> </p><p><strong>Kopyto:</strong> Assymetrix<br /><strong>Váha: </strong>436 gramov</p><p> </p><p> </p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1