Lezečky Ocún OXI QC

Neohodnotené
 
Lezečky Ocún OXI QC sú na športové lezenie, bouldering aj tréning. Oxi QC je topánka pre všestranných lezcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje maximum vo všetkých disciplínach.
€72,10
Značka Ocún
Kategória Lezečky
Zvoľte variant
Veľkosť: 7‚5 / 41 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 8 / 42 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 9‚5+ / 44 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 10‚5 / 45 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 10 / 44‚5 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 11‚5+ / 46‚5 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 12 / 47 Skladom €72,10
   
Veľkosť: 7‚5+ / 41‚5 Skladom €72,10
   
 
<p><strong>Lezečky Ocún OXI QC</strong> sú na športové lezenie, bouldering aj tréning. Oxi QC je topánka pre všestranných lezcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje maximum vo všetkých disciplínach. Vysoko ogumovaná špička s pätou umožňujú špičkovanie a pätovanie na každom materiáli. Dvojdielny jazyk s protismernými suchými zipsami sa ľahko zapína a pevne fixuje nohu v topánke. vysoká asymetrickosť<br />v kombinácii s výrazným prehnutím, stredne tvrdou medzistielka a priľnavú podrážkou robia z Oxi QC topánku vhodnú pre všetky odvetvia moderného lezenie.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p>- vrchný materiál Microfiber<br />- medzistielka 3D Fit Middle<br />- podošva CAT rubber 1.5,4mm<br />- kopyto asymetrické<br />- hmotnosť 420g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1