Lezečky Ocún OXI LU

Neohodnotené
 
Výkonnostná lezečka Ocún OXI LU vhodná do tradičných ciest a špár
€76,50
Značka Ocún
Kategória Lezečky
Zvoľte variant
Veľkosť: 7‚5 / 41 Skladom €76,50
   
Veľkosť: 5.5 / 38.5 Skladom €76,50
   
 
<p><!--StartFragment--><!--EndFragment-->Výkonnostná lezečka <strong>Ocún OXI LU </strong>vhodná do tradičných ciest a špár. Vyššia tuhosť konštrukcie v porovnaní s ostatnými modelmi robí z <strong>Oxi LU</strong> univerzálne použiteľnú lezečku. Šnurovanie umožňuje perfektné utiahnutie topánky na nohe a navyše neprekáža pri lezení špár. Vyššie pogumovanie lezečku v špárach chráni pred predratím a zvyšuje trenie. <strong>Oxi LU j</strong>e lezečka vhodná pre športové lezenie aj do tradičných ciest.</p><p> </p><p><strong>Špecifikácia:</strong></p><p>     <strong>Zvršok: </strong>Umelá koža z mikrovlákna<br />    <strong> Medzipodrážka:</strong> 3D Fit Hard<br />     <strong>Podošva:</strong> Grippin Sticky 4 mm<br />     <strong>Kopyto:</strong> Assymetrix<br />  <strong>   Váha: </strong>320 gramov</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1