Singing Rock Lekárnička - malá

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€7,40
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Lekárničky
 
<div class="tab_page" id="tab_description" style="display: block;"><p><strong>Obal na lekárničku</strong> ideálny pre všetkých, ktorí chcú zvoliť vlastný obsah lekárničky na cesty, lezenie, turistiku a ďalšie outdoorové aktivity.</p><p>Vlastnosti:<br />• výrazná farba zvyšuje viditeľnosť aj v zlom počasí<br />• zips s reflexnou páskou, zaručuje rýchlejší a jednoduchší prístup<br />• dve pútka na uchytenie na karabínu<br />• úložné vrecká v rôznych veľkostiach<br />• väčšie sieťové vrecko na zips<br />• široké pútko so suchým zipsom pre upevnenie na popruh batohu<br />• vysoká odolnosť materiálu aj v najnáročnejších podmienkach<br />• súčasťou lekárničky je aj píšťalka<br /> </p><p><strong>Rozmery:</strong> 13 x 10 x 5 cm<br /><br /><strong>Materiál:</strong> polyamid, polyester</p></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III