Lifesystems Mountain First Aid Kit

Neohodnotené
 
Lifesystems Mountain First Aid Kit je veľmi dobre vybavený set, ktorý je určený do náročnejších podmienok ako napríklad vysokohorské túry.
Dostupnosť Skladom
€39,60
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
<p><strong>Lifesystems Mountain First Aid Kit</strong> je veľmi dobre vybavený set, ktorý je určený do náročnejších podmienok ako napríklad vysokohorské túry. Vďaka Quick Find System je Mountain First Aid Kit veľmi kompaktný a zaberá málo miesta. <strong>Mountain First Aid Kit</strong> je vyrobený z ripstop materiálu potiahnutého polyuretánom, ktorý zvyšuje odolnosť proti vlhkosti a má vodotesný zips.<br />Quick Find System vďaka správnemu rozloženiu a jasnému označeniu súčasťou setu zaručuje, že aj v ťažkých situáciách rýchlo nájdete to, čo potrebujete. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímami záchranárov a horskej služby.</p><p><strong>Obsahuje:</strong><br />- Návod na ošetrenie<br />- Nepriľnavé obväzy<br />- Oxid zinku<br />- Mikroporézna páska<br />- Gumové rukavice (vinyl)<br />- Tkané ovínadlo<br />- Elastické ovínadlo<br />- Pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz)<br />- Sťahovacie náplasti<br />- Látkové náplasti<br />- Náplasti na pľuzgiere<br />- Stredne veľký obväz<br />- Gél na popáleniny<br />- Trojrohá šatka<br />- Obväz na poranenie oka<br />- nožnice<br />- Zatváracie špendlíky<br />- tampóny<br />- Antiseptické obrúsky<br />- Lepiacu pásku<br />- Chemické svetlo<br />- Veľké nožnice<br />- teplomer<br />- pinzetu</p><p><strong>Parametre:</strong><br />Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom<br />Rozmery: 200x140x70mm<br />Hmotnosť: 700g<br />Farba: červená</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS