Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit

Neohodnotené
 
Vodotesná lekárnička Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit vhodná na ošetrenie 2 ľudí, zvládne bežné zranenia.
Dostupnosť Na objednávku
€20,40
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
Vodotesná lekárnička Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit vhodná na ošetrenie 2 ľudí, zvládne bežné zranenia.   Lekárnička obsahuje: - Návod na ošetrenie - Sťahovacie náplasti - Nepriľnavý obväz - Elastické priľnavé ovínadlo - Gumové rukavice (vinyl) - Oxid zinku - Mikroporézna pásku - Látkové náplasti - Náplasti na pľuzgiere - Antiseptické obrúsky - Antiseptický krém - tampóny - Chlórové tablety - Zatváracie špendlíky   Lekárnička má vonkajší obal z odolného ripstop materiálu, vo vnútri je uložený obsah v Aloksak vaku, ktorý zaručuje vodotesnosť. Quick Find System vďaka správnemu rozloženiu a jasnému označeniu súčasťu setu zaručuje, že aj v ťažkých situáciách rýchlo nájdete to čo potrebujete. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímami záchranárov a horskej služby.   Parametre: Materiál: ripstop, plast Rozmery: 170x130x50mm Hmotnosť: 170g Farba: uhlová Lekárnička obsahuje: - Návod na ošetrenie - Sťahovacie náplasti - Nepriľnavý obväz - Elastické priľnavé ovínadlo - Gumové rukavice (vinyl) - Oxid zinku - Mikroporézna pásku - Látkové náplasti - Náplasti na pľuzgiere - Antiseptické obrúsky - Antiseptický krém - tampóny - Chlórové tablety - Zatváracie špendlíky   Lekárnička má vonkajší obal z odolného ripstop materiálu, vo vnútri je uložený obsah v Aloksak vaku, ktorý zaručuje vodotesnosť. Quick Find System vďaka správnemu rozloženiu a jasnému označeniu súčasťu setu zaručuje, že aj v ťažkých situáciách rýchlo nájdete to čo potrebujete. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímami záchranárov a horskej služby.   Parametre: Materiál: ripstop, plast Rozmery: 170x130x50mm Hmotnosť: 170g Farba: uhlová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.