Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit

Neohodnotené
 
Lekárnička Light and Dry Micro First Aid Kit je malá vodotesná lekárnička vhodná na ošetrenie bežných zranenia. 
Dostupnosť Skladom
€17,60
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
<p>Lekárnička <strong>Light and Dry Micro First Aid Kit</strong> je malá vodotesná lekárnička vhodná na ošetrenie bežných zranenia. Light and Dry Micro First Aid Kit má vonkajší obal z odolného ripstop materiálu, vo vnútri je uložený obsah v Aloksak vaku, ktorý zaručuje vodotesnosť. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímy záchranárov a horskej služby.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><ul><li>návod na ošetrenie</li><li>sťahovacie náplasti</li><li>oxid zinku</li><li>mikroporézna pásku</li><li>látkové náplasti</li><li>náplasti na pľuzgiere</li><li>antiseptické obrúsky</li><li>tampóny</li><li>chlórové tablety</li><li>zatváracie špendlíky</li><li>Materiál: ripstop, plast</li><li>Rozmery: 135x120x40mm</li><li>Hmotnosť: 112g</li></ul><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS