Lekárnička Lifesystems Trek First Aid Kit

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€16,55
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
<div><strong>Lekárnička LifesystemsTrek First Aid Kit</strong> vám pomôže vysporiadať sa s následkami menších úrazov. Správne ošetrenie porezania, pľuzgierov, škrabancov atď. Je dôležité kvôli prevencii infekcie.</div><div> </div><div><strong>Lekárnička obsahuje:</strong></div><div>- Návod na ošetrenie</div><div>- Malý nepriľnavý obväz</div><div>- Gumové rukavice (vinyl)</div><div>- Tkané ovínadlo</div><div>- Malé elastické ovínadlo</div><div>- Látkové náplasti</div><div>- Náplasti na pľuzgiere</div><div>- nožnice</div><div>- Zatváracie špendlíky</div><div>- tampóny</div><div>- Mikroporézna pásku</div><div>- Antiseptický krém</div><div>- Antiseptické obrúsky</div><div>- pinzetu</div><div> </div><div>Obal lekárničky je vyrobený z ripstop materiálu potiahnutého polyuretánom, ktorý zvyšuje odolnosť proti vlhkosti, má vodotesný zips a pútko na pripevnenie k opasku.</div><div> </div><div><strong>Parametre:</strong></div><div>Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom</div><div>Rozmery: 140x110x50mm</div><div>Hmotnosť: 240g</div><div>Farba: červená</div><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS