Lekárnička Lifesystems Solo Traveller First Aid Kit

Neohodnotené
 
Lekárnička Solo Traveller First Aid Kit určená pre odbornejšiu prvú pomoc (49 položiek). Je vyrobená z polyuretánu, potiahnutý ripstop materiál a lekárnička má vodotesný zips.
Dostupnosť Do 3 dní
€42
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
Lekárnička Solo Traveller First Aid Kit určená pre odbornejšiu prvú pomoc (49 položiek). Je vyrobená z polyuretánu, potiahnutý ripstop materiál a lekárnička má vodotesný zips.Quick Find System vďaka správnemu rozloženiu a jasnému označeniu zaručuje, že aj v ťažkých situáciách rýchlo nájdete to čo potrebujete. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými záchranármi horskej služby. Vlastnosti: Obsahuje (49 položiek): návod na ošetrenie nožnice pinzetu zatváracie špendlíky tkané ovínadlo elastické ovínadlo tampóny antiseptické obrúsky gumové rukavice (vinyl) pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz) náplasti nepriľnavý obväz stredne veľký obväz skalpel teplomer lepiacu pásku sťahovacie náplasti oxid zinku mikroporézna pásku ihly injekčné striekačky Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom Rozmery: 190x140x90mm Hmotnosť: 505g Farba: červená Vlastnosti: Obsahuje (49 položiek): návod na ošetrenie nožnice pinzetu zatváracie špendlíky tkané ovínadlo elastické ovínadlo tampóny antiseptické obrúsky gumové rukavice (vinyl) pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz) náplasti nepriľnavý obväz stredne veľký obväz skalpel teplomer lepiacu pásku sťahovacie náplasti oxid zinku mikroporézna pásku ihly injekčné striekačky Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom Rozmery: 190x140x90mm Hmotnosť: 505g Farba: červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.