Lekárnička Lifesystems Explorer First Aid Kit

Neohodnotené
 
Lekárnička Explorer First Aid Kit je veľmi dobre vybavený set, ktorý vám umožní vysporiadať sa s väčšinou zraneniami.
Dostupnosť Skladom
€29,90
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
<p>Lekárnička <strong>Explorer First Aid Kit</strong> je veľmi dobre vybavený set, ktorý vám umožní vysporiadať sa s väčšinou zraneniami. Vďaka Quick Find System je Explorer First Aid Kit veľmi kompaktný a zaberá málo miesta.<br />Je vyrobený z ripstop materiálu potiahnutého polyuretánom, ktorý zvyšuje odolnosť proti vlhkosti a má vodotesný zips.<br />Quick Find System vďaka správnemu rozloženiu a jasnému označenie súčasťou setu zaručuje, že aj v ťažkých situáciách rýchlo nájdete to, čo potrebujete. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímy záchranárov a horskej služby.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><ul><li>návod na ošetrenie</li><li>gumové rukavice (vinyl)</li><li>tkané ovínadlo</li><li>malé elastické ovínadlo</li><li>malý pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz)</li><li>sťahovacie náplasti</li><li>látkové náplasti</li><li>náplasti na pľuzgiere</li><li>stredne veľký obväz</li><li>gél na popáleniny</li><li>trojrohá šatka</li><li>Ibuprofen</li><li>nožnice</li><li>zatváracie špendlíky</li><li>tampóny</li><li>antiseptické obrúsky</li><li>teplomer</li><li>pinzetu</li><li>parametre:</li><li>Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom</li><li>Rozmery: 170x130x60mm</li><li>Hmotnosť: 395g</li><li>Farba: červená</li></ul><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS