Lekárnička Lifesystems Dressings Refill Pack

Neohodnotené
 
Dressing Refill Pack obsahuje náhradné súčiastky pre Lifesystem lekárničky. Je uložená v uzatvárateľnom vrecku.
Dostupnosť Skladom
€9,80
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
Dressing Refill Pack obsahuje náhradné súčiastky pre Lifesystem lekárničky. Je uložená v uzatvárateľnom vrecku. Vlastnosti: stredne veľký obväz tampóny gumové rukavice (vinyl) antiseptické obrúsky nepriľnavý obväz pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz) látkové náplasti náplasti na pľuzgiere sťahovacie náplasti sáčok s gélom na popáleniny mikroporézna pásku parametre: Materiál: plast Rozmery: 200x120x50mm Hmotnosť: 111g Vlastnosti: stredne veľký obväz tampóny gumové rukavice (vinyl) antiseptické obrúsky nepriľnavý obväz pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz) látkové náplasti náplasti na pľuzgiere sťahovacie náplasti sáčok s gélom na popáleniny mikroporézna pásku parametre: Materiál: plast Rozmery: 200x120x50mm Hmotnosť: 111g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.