Lekárnička Lifesystems Dressings Refill Pack

Neohodnotené
 
Dressing Refill Pack obsahuje náhradné súčiastky pre Lifesystem lekárničky. Je uložená v uzatvárateľnom vrecku.
Dostupnosť Skladom
€9,60
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
<p><strong>Dressing Refill Pack</strong> obsahuje náhradné súčiastky pre Lifesystem lekárničky. Je uložená v uzatvárateľnom vrecku.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><ul><li>stredne veľký obväz</li><li>tampóny</li><li>gumové rukavice (vinyl)</li><li>antiseptické obrúsky</li><li>nepriľnavý obväz</li><li>pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz)</li><li>látkové náplasti</li><li>náplasti na pľuzgiere</li><li>sťahovacie náplasti</li><li>sáčok s gélom na popáleniny</li><li>mikroporézna pásku</li><li>parametre:</li><li>Materiál: plast</li><li>Rozmery: 200x120x50mm</li><li>Hmotnosť: 111g</li></ul><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS