Lekárnička Lifesystems Camping First Aid Kit

Neohodnotené
 
Lekárnička Camping First Aid Kit je veľmi dobre vybavený set, ktorý vám umožní vysporiadať sa s väčšinou zraneniami.
Dostupnosť Skladom
€30,70
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
Lekárnička Camping First Aid Kit je veľmi dobre vybavený set, ktorý vám umožní vysporiadať sa s väčšinou zraneniami. Je vyrobená z ripstop materiálu potiahnutého polyuretánom, ktorý zvyšuje odolnosť proti vlhkosti a má vodotesný zips. Vďaka Quick Find System je veľmi kompaktný a zaberá málo miesta.Quick Find System vďaka správnemu rozloženiu a jasnému označeniu zaručuje, že aj v ťažkých situáciách rýchlo nájdete to, čo potrebujete. Quick Find System bol vypracovaný na základe spolupráce so svetovo uznávanými tímy záchranárov a horskej služby. Vlastnosti: návod na ošetrenie nepriľnavé obväzy oxid zinku mikroporézna pásku gumové rukavice (vinyl) tkané ovínadlo malé elastické ovínadlo malý pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz) sťahovacie náplasti látkové náplasti stredne veľký obväz gél na popáleniny trojrohá šatka obväz na poranenie oka očné kvapky nožnice zatváracie špendlíky tampóny antiseptické obrúsky lepiacu pásku pinzetu parametre: Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom Rozmery: 170x130x60mm Hmotnosť: 452g Farba: červená Vlastnosti: návod na ošetrenie nepriľnavé obväzy oxid zinku mikroporézna pásku gumové rukavice (vinyl) tkané ovínadlo malé elastické ovínadlo malý pruh vankúšikových náplastí (rýchloobväz) sťahovacie náplasti látkové náplasti stredne veľký obväz gél na popáleniny trojrohá šatka obväz na poranenie oka očné kvapky nožnice zatváracie špendlíky tampóny antiseptické obrúsky lepiacu pásku pinzetu parametre: Materiál: ripstop potiahnutý polyuretánom Rozmery: 170x130x60mm Hmotnosť: 452g Farba: červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.