Lekárnička Lifesystems Blister First Aid Kit

Neohodnotené
 
Lekárnička Blister First Aid Kit je určená na ošetrenie pľuzgierov po náročných túrach a pod. Pevné púzdro so zatváraním na zips a pútkom pre prichytenie k opasku.
Dostupnosť Skladom
€12,70
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Lekárničky
 
<p>Lekárnička <strong>Blister First Aid Kit</strong> je určená na ošetrenie pľuzgierov po náročných túrach a pod. Pevné púzdro so zatváraním na zips a pútkom pre prichytenie k opasku.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><ul><li>- látkové náplasti</li><li>- Anticeptické obrúsky</li><li>- 5 náplastí na pľuzgiere</li><li>- Tyčinku proti pľuzgierom</li><li>Rozmery: 100x70x30mm</li><li>Hmotnosť: 75g</li><li>Farba: červená</li></ul><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS