Lavínová sonda Pieps Probe Alu Sport - 220 cm

Neohodnotené
 
Nová verzia lavínovej hliníkovej sondy Pieps Probe Alu Sport
Dostupnosť Skladom
€39,90
   
Značka Pieps
Webová stránka značky pieps.com/
Kategória Lavínové sondy
 
<p>Nová verzia lavínovej hliníkovej sondy <strong>Pieps Probe Alu Sport</strong>. Sonda umožňuje veľmi rýchle zostavenie vďaka širokému pútku a nábehovým hranám - sondu možno zložiť aj za letu. Na stiahnutie slúži praktický silikónový pásik.</p><p> </p><ul><li>Rýchle zostavenie pomocou nábežnej hrany a klipu</li><li>Väčší priemer tubusu zabezpečí väčšiu pevnosť a tuhosť pri sondovaní</li><li>Protišmykové pásky pre pohodlnú prácu v rukaviciach</li><li>Stupnica po 1 cm + označenie jednotlivých dielov rôznou farbou</li><li>Farebne odlíšené segmenty</li><li>Zvýraznený dĺžkový meter</li><li>Sťahovací silikónový pásik</li><li>Obal súčasťou balenia</li></ul><p><strong>Počet segmentov:</strong> 5<br /><strong>Priemer sondy:</strong> 12,5 mm<br /><strong>Hmotnosť: </strong>260 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Firma zaoberajúca sa bezpečnostným lavínovým vybavením Pieps GmbH sa nachádza v južnom Štajersku, je vybavená najmodernejšími technológiami a je známa svojím inovatívnym dizajnom. Všetky výrobky spĺňajú, často prekračujú, požiadavky noriem a sú tak ideálnymi pomocníkmi pre zodpovedné lyžiarov, skialpinistov, horolezcov a ostatných návštevníkov hôr. 

Mladý team Pieps kladie dôraz na spojenie špičkových technológií a jednoduchosti použitia. Do vývoja je tiež zapojený team horských vodcov UIAGM, ktorý spája techniku s praxou.

Vedľa technologicky najvyspelejšieho lavínového vyhľadávača PIEPS DSP ponúka Pieps doplnkové produkty, ako sú Al lavínové sondy, karbónové lavínové sondy, elektronické sondy, lopaty, sklonomer, batohy alebo napríklad bivakovacie vaky, z ktorých je ľahké vytvoriť núdzové transportné sane. Napriek už existujúce širokej ponuke produktov a technologickému náskoku Pieps ďalej pracuje na vývoji nových produktov a vylepšení existujúcich.

Top produkty:

PIEPS SET FREERIDE LIGHT

PIEPS ALPINIST PRO 3

PIEPS JETFORCE TOUR PRO 34