Lavínová sonda PIEPS iProbe II - 220cm

Neohodnotené
 
iProbe II je v kombinácii s vyhľadávačom Pieps PRO v súčasnosti najrýchlejšia kombinácie k nájdeniu zasypaného.
Dostupnosť Skladom
€132
   
Značka Pieps
Webová stránka značky pieps.com/
Kategória Lavínové sondy
 
<p><strong>Lavínová Sonda</strong> s elektronickým prijímačom. Sonda vie za využitia elektroniky dohľadať všetky druhy lavínových vyhľadávačov pracujúcich na frekvencii 457kHz. Sonda sa automaticky zapne po jej zložení. Plne elektronická hlava nemá žiadne tlačidlo pre ovládanie, sú na nej iba tri diódy signalizujúce stav vyhľadávania, nálezu a poruchy.<br />Elektronická sonda<strong> iProbe II</strong> sa vyrába v dĺžkach 220 a 260cm.<br />Sonda umožňuje veľmi rýchle zostavenie vďaka unikátnemu systému zamykania a nábežiek na spojenie.<strong> iProbe II</strong> je v kombinácii s vyhľadávačom <strong>Pieps PRO</strong> v súčasnosti najrýchlejšia kombinácie k nájdeniu zasypaného. Po dohľadaní zasypaného automaticky &#39;vyruší&#39; vysielanie dohľadaného vysielača. Vzdialením sa sondy od vyhľadávača sa signál opäť aktivuje. Táto funkcia je možná len s vyhľadávačmi <strong>Pieps</strong>.</p><p><strong>Hlavné prednosti:</strong><br />- plne elektronický systém bez tlačidiel<br />- sonda sa zapne (vypne) zložením (rozložením)<br />- rychloodpínací silikónový popruh<br />- rýchle dohľadanie pomocou elektronického prijímača<br />- rýchle zostavenie pomocou nábežnej hrany a klipu<br />- väčší priemer tubusu zabezpečí väčšiu pevnosť a tuhosť pri sondovania<br />- protišmykové pásky pre pohodlnú prácu v rukaviciach<br />- stupnica po 1cm</p><p>Hmotnosť:<br />220 cm - 350g<br /><br />Dĺžka: 220cm + 180cm s elektronickým signálom<br />Dĺžka po zbalení: 42cm<br />Prijímacie frekvencia: 457kHz<br />Napájanie: 1 AA, 1,5V<br />Životnosť batérie: 150H<br />Prevádzková teplota: -20 ° C do + 45 ° C<br />Záruka: 24 mesiacov</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Firma zaoberajúca sa bezpečnostným lavínovým vybavením Pieps GmbH sa nachádza v južnom Štajersku, je vybavená najmodernejšími technológiami a je známa svojím inovatívnym dizajnom. Všetky výrobky spĺňajú, často prekračujú, požiadavky noriem a sú tak ideálnymi pomocníkmi pre zodpovedné lyžiarov, skialpinistov, horolezcov a ostatných návštevníkov hôr. 

Mladý team Pieps kladie dôraz na spojenie špičkových technológií a jednoduchosti použitia. Do vývoja je tiež zapojený team horských vodcov UIAGM, ktorý spája techniku s praxou.

Vedľa technologicky najvyspelejšieho lavínového vyhľadávača PIEPS DSP ponúka Pieps doplnkové produkty, ako sú Al lavínové sondy, karbónové lavínové sondy, elektronické sondy, lopaty, sklonomer, batohy alebo napríklad bivakovacie vaky, z ktorých je ľahké vytvoriť núdzové transportné sane. Napriek už existujúce širokej ponuke produktov a technologickému náskoku Pieps ďalej pracuje na vývoji nových produktov a vylepšení existujúcich.

Top produkty:

PIEPS SET FREERIDE LIGHT

PIEPS ALPINIST PRO 3

PIEPS JETFORCE TOUR PRO 34