Set Ortovox Pro Alu III + Pocket Spike

Neohodnotené
 
Set Ortovox Pro Alu III + Pocket Spike = lavínová lopata a čakan v jednom! Najmodernejšia lavínová lopata na trhu sa Vďaka pohotovej sade ľahko prestaví do malého cepínu.
Dostupnosť Do 3 dní
€113,90
   
Značka Ortovox
Webová stránka značky ortovox.com/uk
Kategória Lavínové lopaty
 
<p><strong>Set Ortovox Pro Alu III + Pocket Spike = Lavínová lopata a čakan v jednom!</strong> Zároveň je to najmodernejšia lavínová lopata na trhu. Vďaka pohotovej sade Pocket Spike sa ľahko prestaví do malého cepínu. Nemecká firma Ortovox je synonymum kvality a v lopatách to platí obzvlášť. Žrď aj list sú vyrobené zo špičkových materiálov a perfektne tvarované. Samozrejme je možné použiť aj ako motyku.</p> <p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- hmotnosť: 885 g<br />- dĺžka / celková dĺžka: 44/84 cm<br />- plocha listu: 29 × 22 × 5 cm</p> <p style="text-align: center;"><iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/FKVhXMQJDTw" width="640"></iframe></p> <p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- hmotnosť: 885 g<br />- dĺžka / celková dĺžka: 44/84 cm<br />- plocha listu: 29 × 22 × 5 cm</p> <p style="text-align: center;"><iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/FKVhXMQJDTw" width="640"></iframe></p> <p style="text-align: center;"><iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/FKVhXMQJDTw" width="640"></iframe></p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 30 rokov vyrába nemecká značka Ortovox vybavenie, ktoré Vás chráni pri pohybe v horách. Od roku 1980, kedy prišla s legendárnym vyhľadávačom Ortovox F2, patrí so svojím lavínovým vybavením k špičke medzi svetovými výrobcami. V sortimente značky Ortovox môžeme nájsť lavínové vyhľadávače, lopaty, sondy, freeridové a skialpové batohy.