Black Diamond Snow Saw PRO

Neohodnotené
 
Black Diamond Snow Saw PRO je nevyhnutný nástroj na sneh, ktorý sa ľahko pripevní k takmer všetkým paliciam od spoločnosti Black Diamond.
Dostupnosť Skladom
€79,90
   
Značka Black Diamond
Webová stránka značky blackdiamondequipment.com/
Kategória Lavínové lopaty
 
Black Diamond Snow Saw PRO je nevyhnutný nástroj na sneh, ktorý sa ľahko pripevní k takmer všetkým paliciam od spoločnosti Black Diamond. Kompaktný skladací dizajn a zúbkovaná čepeľ z nerezovej ocele.      -35cm ostrie z nerezovej ocele      -pripojiteľné k väčšine nastaviteľných palíc BD      -skladacia konštrukcia pre bezpečné skladovanie Hmotnosť: 253g Rozmer (zbalená): 41,5cm Rozmer (rozložená): 78cm  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
História firmy Black Diamond sa začala písať koncom 50. rokov minulého storočia, kedy horolezec Yvon Chouinard začal v Yosemitskom údolí predávať z kufra svojho auta vlastnoručne vyrábané skoby. Chouinardove skoby sa rýchlo preslávili vďaka svojej kvalite. Krátko na to sa vo Ventura (California) zrodila spoločnosť Chouinard Equipment, predchodca súčasného Black Diamond. 
Spoločnosť Black Diamond vznikla v roku 1989, kedy skupinka bývalých zamestnancov kúpila majetok Chouinard Equipment. V roku 1991 sa spoločnosť presťahovala z Ventura do Salt Lake City (Utah), kvôli lezeckým a lyžiarskym možnostiam, ktoré ponúka pohorie Wasatch.
 
Top produkty:
Čelovka Spot a Storm 
Špičkové friendy Camalot
Popúlárna prilba Half Dome
 
 
 
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.