Vak na lano Singing Rock Rope Bag

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€28,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Lezecké Laná, Sľučky
 
Batoh na lano s vyberateľnou plachtou.     * Dimenzovaný na 50, 60, 70 m lano     * Rozmer plachty 137 x 137cm     * Skrytá kapsička na kľúče a doklady     * Plachta na lano odopínateľná pomocou zipsu     * Polstrované ramenné popruhy     * Oka na uviazanie lana farebne odlíšená     * Vyrobené z oderuvzdorného materiálu ripstop     * Udržuje lano v čistote a zvyšuje jeho životnosť     * Pomáha udržiavať prehľad v lezeckom materiáli     * K lanu možno ľahko pridať expresky, lezečky, slučky, vrecko na magnézium a fľašu s vodou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.