Singing Rock Pilot

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€77,80
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Kotviace prostriedky
 
Singing Rock Pilot je opakovane použiteľná priemyselná kotva Vlastnosti:- spĺňa ANSI Z359.1 a EN 795-  jednoduchá inštalácia v troch krokoch - stačí vyvŕtať správnu veľkosť otvoru do betónu, vyfúknuť prach stlačeným vzduchom a vložiť kotvu do otvoru- kotevné slučku možno zaťažiť všetkými smermi - funguje na horizontálnych, vertikálnych aj previsnutých stenách- rýchle a jednoduché vybratie kotvy z otvoru- v prípade potreby možno kotvu vybral a znova použiť na nové miesto- Priemer otvoru: 20 mm- Max. zaťaženie: 181 kg- Hmotnosť: 200 g- Veľkosť: 3/4 "- Pevnosť: 22 kN 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.