Singing Rock Jingle II s oceľovými krúžkami - 120 cm

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€28
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Kotviace prostriedky
 
Kotviaca slučka Singing Rock Jingle II určená na použitie pri arboristike ako kotviaci prostriedok k dispozícii s oceľovými či hliníkovými "O" krúžkami alebo bez "O" krúžkov. Rôzne priemery krúžkov umožňujú ľahko a rýchlo vytvoriť na strome kotviaci bod zo zeme - vnútorný a vonkajší priemer "O" krúžkov: ALU veľký 46/70 mm, malý 28/52 mm, OCEĽ veľký 58/78, malý 38/57Vlastnosti:     - porpuh je 3x preložený a zošitý, šírka 25 mm znižuje krútenie- červená farba popruhu pre lepšiu viditeľnosť- koniec s malým krúžkom označený čiernou textíliou pre ľahkú identifikáciu- táto slučka je vhodná ako kotviaci prostriedok aj pre priemyselné lezenie   Vlastnosti:     - porpuh je 3x preložený a zošitý, šírka 25 mm znižuje krútenie- červená farba popruhu pre lepšiu viditeľnosť- koniec s malým krúžkom označený čiernou textíliou pre ľahkú identifikáciu- táto slučka je vhodná ako kotviaci prostriedok aj pre priemyselné lezenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.