Singing Rock Drôtená kotva - 100 mm

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€32,50
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Kotviace prostriedky
 
Singing Rock oceľová drôtená kotva vhodná pre zavesenie na stožiare, traverzy a ďalšie konštrukcie podľa vnútorného priemeru kotvy. Je možné ju zašiť do spojovacieho prostriedku. Vlastnosti: - Hmotnosť: cca 350 g - Materiál: nerezová oceľ - Svetlosť (d): 100 mm   Vlastnosti: - Hmotnosť: cca 350 g - Materiál: nerezová oceľ - Svetlosť (d): 100 mm  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.