Kotviaca doska Rock Empire 5/8

Neohodnotené
 
Kotviaca doska 5/8 značky Rock Empire slúži pre správne usporiadanie spojok, umožňuje rozložiť hmotnosť záťaže do niekoľkých kotviacich bodov.
Dostupnosť Skladom
€66,60
   
Značka Rock Empire
Webová stránka značky rockempire.cz/cs/
Kategória Kotviace prostriedky
 
<p>Kotviaca doska 5/8 značky<strong> Rock Empire</strong> slúži pre správne usporiadanie spojok, umožňuje rozložiť hmotnosť záťaže do niekoľkých kotviacich bodov. Ponúka prehľadné usporiadanie kotviacich a spojovacích prostriedkov. Veľkosť kotviacej dosky zaisťuje pohodlné používanie napríklad pri záchranných operáciách.</p> <p> </p> <p><strong>Pevnosť:</strong> 45 kN<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>475 g</p> <p><strong>Pevnosť:</strong> 45 kN<br /> <strong>Hmotnosť: </strong>475 g</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca lezeckého a outdoor vybavenie z Benešova nad Ploučnicí v severných Čechách. Rock Empire poskytuje kvalitu, ľahkú dostupnosť, dobrú cenu a vysokú úžitkovú hodnotu. Ľudia, ktorí v týchto podnikoch pracujú, dobre poznajú svoje remeslo. Väčšina z nich sú aktívni športovci a trávia v prírode svoj voľný čas, ak im to práca umožní.
 
Zo širokej ponuky produktov Rock Empire sa v Čechách ujali skvelé sedacie úväzky, cenovo dostupné karabíny a expresky. V úväzku Peak začína liezť, sedieť a občas aj padať väčšina slovenskej lezeckej verejnosti a veľká časť u neho k našej radosti aj zostane.

Top produkty:

ROCK EMPIRE FERRATA SAFETY SET

ROCK EMPIRE CLIMBING PREMIUM SET

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.