Petzl Rescue

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€53,80
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Kladky
 
Kladka Petzl Rescue s otočnými bočnicami je určená pre veľké zaťaženie alebo časté používanie. Kotúč s veľkým priemerom usadený na zapúzdrených guličkových ložiskách zaručuje vynikajúcu účinnosť. Veľký otvor kladky - 38 mm pojme až tri karabíny. Účinnosť: 95 % Maximálna nosnosť: 36 kN Pracovná nosnosť: 8 kN Priemer lana: 7-13 mm Certifikácia: CE EN 12278 / UIAA Hmotnosť: 185 g https://www.youtube.com/watch?v=4J7Qk-atJbs

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.