Petzl Mini

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€45
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Kladky
 
Kladka Petzl Mini, ktorej tvar pomáha predchádzať zaseknutiu samosvorného uzlu pri prechode kladkou. Vďaka tomu je vhodná pre budovanie ľahkých systémov zabránenia spätného preklzu lana. Je veľmi ľahká, kotúč aj bočnice sú vyrobené z hliníku. Kladka je osadená zapúzdreným guličkovým ložiskom zisťujúcim vysokú účinnosť. Účinnosť: 91 % Maximálna nosnosť: 23 kN Pracovná nosnosť: 5 kN Priemer lana: 7-11 mm Certifikácia: CE, EN 12278 / UIAA Hmotnosť: 80 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.