Petzl Gemini

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€80
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Kladky
 
Petzl Gemini, táto dvojitá kladka je prispôsobená k používaniu v kombinácii so samosvornými uzlami. Kladka vyniká nízkou hmotnosťou, kotúč i bočnice sú vyrobené z hliníku. Vysokú účinnosť kladky zaisťujú zapúzdrené guličkové ložiská, ktorými je kladka osadená. Paralelne pripevnené kotúče spolu s pomocným pripínacím okom umožňujú vytvárať rôzne typy kladkostrojov. Účinnosť: 91 % Maximálna nosnosť: 23 kN Pracovná nosnosť: 6 kN Priemer lana: 7-11 mm Certifikácia: CE, EN 12278 / UIAA Hmotnosť: 135 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.