Sada na varenie MSR Trail Lite Solo Cook Set

Neohodnotené
 
Sada na varenie MSR Trail Lite Solo Cook Set je ľahká, skladná, praktická nová sada riadu pre 1 osobu.
Dostupnosť Do 3 dní
€61,50
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
Sada na varenie MSR Trail Lite Solo Cook Set je ľahká, skladná, praktická nová sada riadu pre 1 osobu. Riad je vyrobený z tvrdeného eloxovaného hliníka s úplne novým nepriľnavým keramickým povrchom (2x dlhšia životnosť). Plastový termo hrnček má dvojitý plášť. Sada obsahuje: - 1x 1,3 l hrniec s nepriľnavým povrchom, tvrdený eloxovaný hliník- 1x veko s funkciou filtra pre jednoduché zlievanie- 1x plastová miska 700 ml- 1x plastový termo hrnček s vekom 300 ml Vlastnosti: - Výrobca MSR- Hmotnosť balenie 360 g- Objem 1300/700/300 l- Material DuraLite DX, tvrdený eloxovaný hliník, Talon, Polypropylene Sada obsahuje: - 1x 1,3 l hrniec s nepriľnavým povrchom, tvrdený eloxovaný hliník- 1x veko s funkciou filtra pre jednoduché zlievanie- 1x plastová miska 700 ml- 1x plastový termo hrnček s vekom 300 ml Vlastnosti: - Výrobca MSR- Hmotnosť balenie 360 g- Objem 1300/700/300 l- Material DuraLite DX, tvrdený eloxovaný hliník, Talon, Polypropylene

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.