Sada na varenie MSR Trail Lite Solo Cook Set

Neohodnotené
 
Sada na varenie MSR Trail Lite Solo Cook Set je ľahká, skladná, praktická nová sada riadu pre 1 osobu.
Dostupnosť Skladom
€61,50
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
<p><strong>Sada na varenie MSR Trail Lite Solo Cook Set</strong> je ľahká, skladná, praktická nová sada riadu pre 1 osobu. Riad je vyrobený z tvrdeného eloxovaného hliníka s úplne novým nepriľnavým keramickým povrchom (2x dlhšia životnosť). Plastový termo hrnček má dvojitý plášť.</p><p><strong>Sada obsahuje:</strong></p><p>- 1x 1,3 l hrniec s nepriľnavým povrchom, tvrdený eloxovaný hliník<br />- 1x veko s funkciou filtra pre jednoduché zlievanie<br />- 1x plastová miska 700 ml<br />- 1x plastový termo hrnček s vekom 300 ml</p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p>- Výrobca MSR<br />- Hmotnosť balenie 360 g<br />- Objem 1300/700/300 l<br />- Material DuraLite DX, tvrdený eloxovaný hliník, Talon, Polypropylene</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL