Riad GSI Outdoor Glacier Stainless Dualist

Neohodnotené
 
GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist 1,8l Vám ponúkame v sekcii Camping treking. GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist 1,8l ako aj ďalšie značky značky GSI OUTDOORS kupujte u nás výhodne i na splátky.
Dostupnosť Skladom
€58,30
   
Značka GSI Outdoors
Webová stránka značky gsioutdoors.com/
Kategória Kempingový riad
 
<p data-fulltext="" data-placeholder="Preklad" dir="ltr"><strong>GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist 1,8l</strong> Vám ponúkame v sekcii Camping treking. GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist 1,8l ako aj ďalšie značky značky GSI OUTDOORS kupujte u nás výhodne i na splátky.</p><p data-fulltext="" data-placeholder="Preklad" dir="ltr">Pohodlná skladacia rukoveť zapadne do presne umiestnených zarážok, ako pri preprave, tak aj pri káve. Vďaka zafixovaniu rukoväte pri zložení nie je nutné použiť obal, všetko drží pohromade. Jedinečná miska zabraňuje vyliatiu. Tento hrnček je po obvode vybavený neoprenovým obalom.</p><p data-fulltext="" data-placeholder="Preklad" dir="ltr">Obal celej sady sa môže použiť ako nádoba na vodu alebo ako umývadlo na umývanie riadu.</p><p data-fulltext="" data-placeholder="Preklad" dir="ltr"><strong>Balenie obsahuje:</strong></p><ul dir="ltr"><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">1,8 l hrniec</li><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">pokrievka</li><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">2 x 590 ml hrneček s neoprénovým termoobalom</li><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">2 x 590 ml mistička</li><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">2 x skladacia vidlička / lyžica</li><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">obal na varič</li><li data-fulltext="" data-placeholder="Preklad">umývadlo/ obal na sadu z lepeného materiálu</li></ul><p data-fulltext="" data-placeholder="Preklad" dir="ltr">    Počet osôb: 2<br />    Hmotnosť: 700 g<br />    Veľkosť: 150 * 162,5 * 150 mm<br />    Skladný systém: nForm Ultralight - skladacie riešenie pre rýchle a priestorovo minimalizované cestovanie</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes sú výrobky GSI Outdoors dostupné po celom svete a znacka GSI sa preslávila skvelou kvalitou, technickými parametrami a moderným dizajnom svojich výrobkov, predovšetkým ale humorným a zábavným prístupom majitelov k outdoor.

Top produkty značky GSI:

Pohár Nesting Red Wine